شنبه 5 دی 1394  ساعت 20 و 01 دقیقه و 23 ثانیه    ویرایش: شنبه 5 دی 1394 ساعت 20 و 04 دقیقه و 49 ثانیه1- چندی پیش خبرنگار یک روزنامه خبری را منتشر کرد که اصل آن نامعلوم ومجهول بود.مدعی شده بود که 300 سازه ی تبلیغات شهری در مشهدجمع آوری شده است. معاون فرهنگی واجتماعی شهردار مشهد مخالف تبلیغات روی سازه های رولاپ است.و مهم تر آن که 600 میلیون تومان بیت المال به هدر رفته است. حداقل من مطلع ترین فرد در این زمینه هستم.خبر را که خواندم یاد ضرب المثلی افتادم.

2- یكی گفت: خسن و خسین هر سه دختران مغاویه بودند كه در مدینه آنان را گرگ درید. گفتند: خسن و خسین نبود، حسن و حسین بود. هر سه نبود، هر دو بود. دختر نبود، پسر بود. مغاویه نبود معاویه بود. معاویه هم نبود علی(ع) بود. در مدینه گرگ آنها را پاره نكرد بلكه امام حسن را زنش زهر داد، امام حسین را هم شمر ملعون تو صحرای كربلا شهید كرد. آن كسی را هم كه گرگ خورد حضرت یوسف بود آن هم در مدینه نبود در راه كنعان به مصر بود آن هم نخورد بلكه برادرهاش گفتند خورد كه از اصل دروغ بود!

3- حالا بزرگوار وخبرنگار عزیز:300 سازه نبوده و 187 سازه بوده است.هزینه هر کدام 2 میلیون تومان نبوده برخی از این سازه حدود 520 هزار تومان بوده و برخی هم حدود 1 میلیون تومان.دلیل جمع آوری آنها ،دیدنامناسب آنها بود که بعضا پشت درخت ، پشت تابلوهای ترافیکی ، تغییر معابر شهری ، مستهلک شدن ، کج شدن به دلیل تصادفات وسایل نقلیه با سازه ها و ...بود و اصلا دلیل جمع آوری آن مخالفت یا موافقت معاون فرهنگی واجتماعی شهردار نبوده است.مهم تر آن که سازه ها قرار نیست دور ریخته شود بلکه در جای مناسب تری استفاده خواهد شد.و باز جالب تر آن که حداقل در دوران 3 ماه مسوولیت حقیر حتی یک خبرنگار اعتراض نکرد که نصب بنر روی سازه های  پشت درخت ،بر عکس مسیر اصلی خیابان ،یا پشت تابلوهای ترافیکی برای چه کسی و چه مخاطبی انجام می شود.این را کسی سوال نکرد ولی جالب بود ساماندهی سازه ها را ریسمان بافتند که معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار مخالف اکران روی سازه ها بوده و دستور جمع آوری داده است و از این کلاه نمدی درست کردند که 600 میلیون هزینه بیت المال بر باد رفته است.

4- جالب آن که هیچ مرجع رسمی هم اعلام نکرده 300 سازه جمع آوری شده ، بلکه خبرنگار نوشته بر اساس اعلام منابع آگاه! خواستم عرض کنم آن منبع آگاه محترم هر که هست به ایشان بفرمایید خسن و خسین سه نفر نبودند و 2 دو نفر بودند ...


 

   


نظرات()  
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

مهدی ابراهیمی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic