سه شنبه 30 مهر 1392  ساعت 23 و 42 دقیقه و 10 ثانیه    ویرایش: چهارشنبه 1 آبان 1392 ساعت 00 و 08 دقیقه و 41 ثانیه
نوع مطلب: روز نگاری ،

1- در طول تاریخ اسلام کسانی تلاش کردند پیام الهی و پیام بران خدایی را انکار ، استهزاء یا تحریف کنند.

2- تحریف اندیشه ها مبنایی بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران به نظر من چیز عجیبی نیست.معادل سازی رای مردم به جناب آقای دکتر روحانی به خواست مردم برای رفتن به دامن آمریکا هم چیز عجیبی نیست.
سرخوردگی برخی سیاسیون در 8 سال گذشته و خصوصا سالخوردگی برخی دیگر و فاصله گرفتن از متن مردم نتیجه ای جز توهم ندارد.

3- اندیشه های امام روح الله در دوره ی اصلاحات انکار یا گاهی استهزاء شد.از آنجا که انکار واستهزاء باعث نشد اندیشه های آن سفر کرده به موزه تاریخ بپیوندد بهرتین روش ، تحریف آن است.انحراف از اصول ومبانی تفکرات امام اندیشه ی خطرناکی است.البته بیش از همه کسانی ضرر می کنند که دست به چنین اعمال زشتی می زنند.

4- چگونه می شود که آن ابر مرد تاریخ از پانزده خرداد 1342 تا پانزده خرداد 1367 نماد استکبار را آمریکا و اسرائیل بدانند و در یک مقطع کوتاه و فقط یک نفر بدون سند مستدل ادعا کند که امام مخالف شعار مرگ بر آمریکا هستند.

5- شیطان بزرگ ، و خوی شیطانی آمریکا و حلول پلیدی ها و زشتی ها در نظام حاکمه آمریکا ، چگونه می تواند یک باره تنزل پیدا کند.شیطان بزرگ چگونه می تواند منافع ما را تامین نماید.؟!

6- به نظرم استفاده سیاسی و مصادره آرا مردمی که به دولت تدبیر برای تغییر در وضع معیشت خود چشم امید بسته اند ؛ به نفع غرب گرایی ، عزت گریزی و آمریکا پرستی خیانتی نابخشودنی است.

7- اگر آقای هاشمی هم چنان بخواهد از موج امید و اعتماد نظام و مردم به دولت برای حل مشکلات اقتصادی سواری بگیرد ، یا خودش یا دولت را به زمین خواهد زد.سیاسیون افراطی خوب است به 8 سال دولت آقای خاتمی که به قول خودشان همه چیز را فتح سنگر به سنگر کرده بودند نگاهی بکنند.از گذشته و عملکرد افراطی خود درس عبرت بگیرند و خدمت را سرلوحه خویش قرار دهند.

8- بازخوردهای چند روز اخیر اگر چه آقای هاشمی را به عقب نشینی تاکتیکی وا داشت ، ولی به نظرم این استرانژی و بی اثر کردن مجاهدت امام روح الله در شناساندن دشمن اصلی ما یعنی آمریکا متوفق نخواهد شد.

9- تحریف ها ادامه خواهد داشت ولی این بصیرت همه ما خنثی کننده نقشه های قدرت طلبی و دنیا طلبی است.امروز شاید یکبار دیگر باید از نقش خواص در فراهم کردن زمینه های به مسلخ بردن فرزند پیامبر پس از 50 سال از رحلت ایشان غفلت نکنیم.

   


نظرات()  
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

مهدی ابراهیمی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic